TJ KARATE PRAHA

Závodní úspěchy

Naši cvičenci se pravidelně zúčastňují soutěží po celé České republice. Pravidelně každý rok máme zastoupení na MČR v několika kategoriích a zisk nějaké medaile.

Tabulka medailí je převzata z centrálního úložiště výsledků ČSKe KarateRec.

Rok Zlato Stříbro Bronz Celkem
Celkem 38 66 144 248
2019 0 2 2 4
2018 8 2 5 15
2017 2 8 9 19
2016 5 4 6 15
2015 4 5 19 28
2014 2 8 11 21
2013 3 1 12 16
2012 1 5 8 14
2011 7 8 19 34
2010 2 5 13 20
2009 2 10 21 33
2008 1 5 15 21
2007 1 3 3 7
2005 0 0 1 1

Výsledky zavodů

Zobrazeni závodů od data:


Přebor Prahy Beginner 2019

13.10.2019 - místo konání Praha
Zlatá medaile1. místoReková SophieKarate Agility Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Zlatá medaile1. místoReková SophieKata Beginner Děvčata do 7 let (8+7.Kyu)
Zlatá medaile1. místoHavrda DanielKata Beginner Chlapci do 7 let (8+7.Kyu)
Zlatá medaile1. místoHavrda AdamKata Beginner Ml. žáci 8-9 let (8+7.Kyu)
Zlatá medaile1. místoReková SophieKihon Ido Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Zlatá medaile1. místoHavrda DanielKihon Ido Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Zlatá medaile1. místoHavrda AdamKihon Ido Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
Zlatá medaile1. místoReková SophieKumite Balloon Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Zlatá medaile1. místoDordyak KristýnaKumite Balloon Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Zlatá medaile1. místoHavrda DanielKumite Beginner Chlapci do 7 let (8+7.Kyu)
Zlatá medaile1. místoChudoba JosefKumite Beginner Ml. žáci 8-9 let (8+7.Kyu)
Stříbrná medaile2. místoDavid DavidKarate Agility Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
Stříbrná medaile2. místoHavrda AdamKarate Agility Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
Stříbrná medaile2. místoDavid DavidKata Beginner Ml. žáci 10-11 let (8+7.Kyu)
Stříbrná medaile2. místoDordyak KristýnaKihon Ido Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Stříbrná medaile2. místoHavrda DanielKumite Balloon Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Stříbrná medaile2. místoVislocký MichalKumite Balloon Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
Stříbrná medaile2. místoVislocká KatarínaKumite Balloon Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)
Stříbrná medaile2. místoDordyak KristýnaKumite Beginner Ml. žákyně 8-9 let (8+7.Kyu)
Bronzová medaile3. místoHavrda DanielKarate Agility Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Bronzová medaile3. místoŠorš LadislavKarate Agility Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
Bronzová medaile3. místoDordyak KristýnaKarate Agility Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Bronzová medaile3. místoDavid DavidKihon Ido Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
Bronzová medaile3. místoDavid DavidKumite Balloon Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
Bronzová medaile3. místoHavrda AdamKumite Balloon Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
Bronzová medaile3. místoHavrda AdamKumite Beginner Ml. žáci 8-9 let (8+7.Kyu)





Přebor Prahy 2019

13.10.2019 - místo konání Praha
Zlatá medaile1. místoPurgert AngeloKata jednotlivci Masters muži 50+
Zlatá medaile1. místoDunai AndrejKumite jednotlivci Dorostenci +70 kg
Zlatá medaile1. místoVašíček JanKumite jednotlivci Junioři -76 kg
Zlatá medaile1. místoRoller JanKumite jednotlivci Muži (senioři) -67 kg
Zlatá medaile1. místoFait JanKumite jednotlivci Muži (senioři) -84 kg
Zlatá medaile1. místoFait JanKumite jednotlivci Muži (senioři) bez rozdílu hmotnosti
Stříbrná medaile2. místoZárubová AnetaKata jednotlivci Junioři
Stříbrná medaile2. místoVašíček JanKata jednotlivci Masters muži U50
Stříbrná medaile2. místoPurgert AngeloKumite jednotlivci Masters muži bez rozdílu hmotnosti
Stříbrná medaile2. místoPurgert AngeloKumite jednotlivci Muži (senioři) +84 kg
Stříbrná medaile2. místoLampe AjdaKumite jednotlivci Ženy (seniorky) -61 kg
Bronzová medaile3. místoZárubová AnetaKata jednotlivci Juniorky
Bronzová medaile3. místoJanečková MagdalenaKumite jednotlivci Dorostenky -54 kg
Bronzová medaile3. místoPotočníková EliškaKumite jednotlivci Juniorky +59 kg
5. místoPotočníková EliškaKata jednotlivci Juniorky
5. místoVašíčková TerezaKata jednotlivci Starší žákyně
5. místoVašíčková TerezaKumite jednotlivci Starší žákyně -50 kg
7. místoRoller JanKata jednotlivci Muži (senioři)





NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2019 - 3.kolo

29.9.2019 - místo konání Praha
15. místoVašíček Jankata muži
15. místoPurgert Angelokata muži
15. místoRoller Jankata muži
15. místoLampe Ajdakata ženy
15. místoZárubová Anetakata ženy
15. místoRoller Jankumite muži BRH
Stříbrná medaile2. místoRoller Jankata team muži
Stříbrná medaile2. místoBartoš Jankata team muži
Stříbrná medaile2. místoVašíček Jankata team muži
Stříbrná medaile2. místoKnesel Jakubkumite muži U21 -75kg
Bronzová medaile3. místoRoller Jankumite muži -67kg
5. místoDunai Andrejkumite dorostenci (14-15) +70kg
7. místoJanečková Magdalenakata dorostenky (14-15)
7. místoZárubová Anetakata juniorky (16-17)
7. místoVašíček Jankata junioři (16-17)
7. místoJanečková Magdalenakumite dorostenky (14-15) -54kg
7. místoVašíček Jankumite junioři (16-17) -76kg
7. místoKnesel Jakubkumite muži -75kg





Wakizashi Cup 2019

21.9.2019 - místo konání Nymburk
Zlatá medaile1. místoHavrda AdamKata ml. žáci 6-8 let let (8.kyu a 7.kyu)
Zlatá medaile1. místoRoller JanKata team muži
Zlatá medaile1. místoBartoš JanKata team muži
Zlatá medaile1. místoVašíček JanKata team muži
Zlatá medaile1. místoDunai AndrejKumite Dorostenci 14-15 let + 70 kg
Stříbrná medaile2. místoBartoš JanKata Muži +40 let
Bronzová medaile3. místoPotočníková EliškaKata Juniorky 16-17 let
Bronzová medaile3. místoHavrda DanielKata ml. žáci 6-8 let let (8.kyu a 7.kyu)
Bronzová medaile3. místoDordyak KristýnaKata ml. žákyně 6-8 let (8.kyu a 7.kyu)
Bronzová medaile3. místoVašíček JanKata Muži +40 let
Bronzová medaile3. místoVašíček JanKumite Junioři 16-17 let -75kg
Bronzová medaile3. místoPurgert AngeloKumite muži + 40 let – BRH
Bronzová medaile3. místoRoller JanKumite Senioři 18 let a více -75 kg
Bronzová medaile3. místoRoller JanKumite Senioři 18 let a více BRH