Závodní úspěchy
Naši cvičenci se pravidelně zúčastňují soutěží po celé České republice. Pravidelně každý rok máme zastoupení na MČR v několika kategoriích a zisk nějaké medaile.
Pro zajímavost si vyfiltrujte závody od 1.1.1980, kde jsou historické úspěchy naší TJ. Tyto medaile již v tabulce započtěné a uvedené nejsou.
Rok | Zlato | Stříbro | Bronz | Celkem |
---|---|---|---|---|
Celkem | 216 | 225 | 375 | 816 |
2024 | 5 | 3 | 5 | 13 |
2023 | 18 | 17 | 35 | 70 |
2022 | 18 | 15 | 22 | 55 |
2021 | 11 | 4 | 14 | 29 |
2020 | 20 | 11 | 8 | 39 |
2019 | 44 | 31 | 48 | 123 |
2018 | 14 | 13 | 36 | 63 |
2017 | 10 | 15 | 23 | 48 |
2016 | 20 | 26 | 20 | 66 |
2015 | 8 | 10 | 28 | 46 |
2014 | 19 | 26 | 21 | 66 |
2013 | 11 | 10 | 23 | 44 |
2012 | 3 | 11 | 19 | 33 |
2011 | 7 | 8 | 19 | 34 |
2010 | 2 | 5 | 13 | 20 |
2009 | 3 | 10 | 21 | 34 |
2008 | 1 | 5 | 15 | 21 |
2007 | 1 | 3 | 3 | 7 |
2005 | 0 | 0 | 1 | 1 |
2002 | 1 | 2 | 1 | 4 |
Výsledky zavodů
I. kolo Krajské ligy mládeže
1. místo | Sopko Lukáš | Kumite MLADŠÍ ŽÁCI -40 kg | |
1. místo | Tappert Amelie | Kumite STARŠÍ ŽÁKYNĚ +50 kg | |
2 místo | Dordyak Kristýna | Kumite STARŠÍ ŽÁKYNĚ +50 kg | |
3. místo | Tappert Allan | Kumite MINI ŽÁCI +32 kg | |
5 místo | Tappert Amelie | Kata STARŠÍ ŽÁKYNĚ 6.kyu | |
5. místo | Tappert Allan | Kata MINI ŽÁCI 9. - 8. kyu | |
5. místo | Sopko Lukáš | Kata MLADŠÍ ŽÁCI od 7. kyu |
Velká cena - DĚTSKÝ POHÁR KARATE
1. místo | Kopáč Oskar | Agility –ml.žáci 8-9 let (≤ 8.kyu) K-N | |
1. místo | Tappert Allan | Agility –ml.žáci 8-9 let (≤ 8.kyu) O-Z | |
1. místo | Dordyak Zlata | Kata - ml.žákyně 7-9 let | |
1. místo | Dordyak Zlata | Kumite - ml.žákyně (7-9 let) -30kg | |
1. místo | Tappert Amelie | Kumite - st.žákyně +52kg | |
2. místo | Sopko Lukáš | Kata - ml.žáci 10-11let | |
2. místo | Sopko Lukáš | Kumite - ml.žáci (10-11) -40kg | |
2. místo | Dordyak Kristýna | Kumite - st.žákyně +52kg | |
3. místo | Roller Jakub | Agility – chlapci do 7 let (≤ 8.kyu)Ki-Si | |
3. místo | Koukol Petr | Agility –ml.žáci 8-9 let (≤ 8.kyu) K-N | |
3. místo | Dordyak Kristýna | Kata - st.žákyně | |
3. místo | Khalanski Aliaksei | Kumite - ml.žáci (10-11) -40kg | |
3. místo | Kireev Rustam | Kumite beginner - ml.žáci 8-9 let (7.kyu) | |
4. místo | Vu Quang-Phuc | Agility – chlapci do 7 let (≤ 8.kyu)SI-Z |