TJ KARATE PRAHA

Žižkov

Základní škola Chelčického ulice 43/2614

Tréninky začátečníků bez STV a 8. kyu Tréninky pro pokročilé od 7. kyu
závodníci od 6.kyu
Individuální tréninky závodníků a konzultace
Pondělí od 17:00 do 18:00 Pondělí od 18:00 do 20:00 Pondělí od 20:00 do 21:00
Středa od 17:00 do 18:00 Středa od 18:00 do 20:00

Trenéři na lokalitě

Jan Bartoš 5.Dan, trenér 2.třídy, zkušební komisař 2.třídy jan.bartos@tjkaratepraha.cz
Jan Moravec 4. Dan, trenér 2.třídy jan.moravec@tjkaratepraha.cz
Vojtěch Mészáros 2. Dan, trenér 3. třídy
Radek Bukovanský 1. Dan, trenér 2. třídy, zkušební komisař 3. třídy, rozhodčí 3. třídy radek.bukovansky@tjkaratepraha.cz
Angelo Purgert trenér 3. třídy angelo.purgert@tjkaratepraha.cz

Informace

Začátek tréninků je od pondělí 19.9.

Spojení: Tramvaj číslo 5, 9 nebo 26 stanice Olšanské náměstí nebo Metro “A” stanice Flora


Mapa


Zvětšit mapu


Členská základna

Seznam členů a jejich závazky

Počet aktivních členů : 52

Jméno STV První
pololetí
Druhé
pololetí
Známka
2022
Zkoušky
STV
Soustředění
Bruha Tamara d
Dordyak Kristina 6 přihlášen
Dordyak Zlata 7 přihlášen
Dunaj Andrej 4
Duschek Petr
Fiala Vladimír d
Herman Max 8
Hudečková Sára 6
Chadzitaskos Goce 3
Chudoba Josef 6
Ilčišinová Lara
Jalovcová Ema
Jalovec Kryštof
Jedrysek Anna Sofia 8
Jiroudová Tereza
Khalanski Aliaksei 7 přihlášen
Kireev Rustam 8
Klimeš Ondřej 2
Kopáč Oskar přihlášen
Koreček Jan
Křišťanová Nikola 6
Kučera Antonín
Kučera Václav
Kučerová Linda
Kuts Ruslan
Lespukh Emilia
Marunchak Maria
Melnykov Mykhailo
Melnykov Yaroslav
Mészároš Vojtěch 2
Motýl František
Mravyan David
Nejedlý Jakub 4
Poláková Veronika
Roztočilová Aneta plně zaplaceno
Říha David
Savosina Mia přihlášen
Sieratovský Jan
Sládek Antonín
Sopko Lukáš 8 přihlášen
Stránský Lukáš 4
Šolc Michal d přihlášen
Tappert Allan 8 přihlášen
Tappert Amélie 8 přihlášen
Trunčka Jan 7
Vaněčková Jitka 3
Vašíček Jan ml. 2 přihlášen
Vlášková Barbora potvrzeno zalohou
Wilde Jakub
Zárubová Aneta 4 přihlášen
Zavadilová Tereza
Zrcková Justýna