TJ KARATE PRAHA

Žižkov

Základní škola Chelčického ulice 43/2614

Tréninky začátečníků Tréninky pro pokročilé Tréninky závodníků
Pondělí od 17:00 do 18:00 Pondělí od 18:00 do 19:30 Pondělí od 19:30 do 21:00
Středa od 17:00 do 18:00 Středa od 18:00 do 19:00 trénink KATA
Středa od 19:00 do 20:00 trénink KUMITE

Trenéři na lokalitě

Jan Bartoš 5.Dan, trenér 2.třídy, zkušební komisař 2.třídy jan.bartos@tjkaratepraha.cz
Jan Moravec 4. Dan, trenér 3.třídy jan.moravec@tjkaratepraha.cz
Jan Vašíček 2. Dan, trenér 2. třídy, zkušební komisař 3. třídy, rozhodčí 3. třídy vasicek77@gmail.com
Vojtěch Mészáros 2. Dan, trenér 3. třídy
Radek Bukovanský 1. Dan, trenér 2. třídy, zkušební komisař 3. třídy, rozhodčí 3. třídy radek.bukovansky@tjkaratepraha.cz
Angelo Purgert asistent pro nábor a děti angelo.purgert@tjkaratepraha.cz
Šárka Purgertová asistent pro nábor a děti

Informace

Tréninky začínají 2.9.2019 v 17:00.
Poslední trénink 24.6.2020

Spojení: Tramvaj číslo 5, 9 nebo 26 stanice Olšanské náměstí nebo Metro “A” stanice Flora


Mapa


Zvětšit mapu


Členská základna

Seznam členů a jejich závazky

Počet aktivních členů : 67

Jméno STV První
pololetí
Druhé
pololetí
Známka
2020
Zkoušky
STV
Soustředění
Agarski Damian
Balun Marek přihlášen
Barkai Ben 6
Barone Adrian přihlášen
Bel Hadj Sára
Bouška Jan 5 přihlášen
Brabník Matěj 7
Černý Hugo 7
Černý Jan 7
Češek Štěpán
Dordyak Kristina 8
Dunai Andrej 5 přihlášen
Dvořáček Tomáš
Dvořák Štěpán
Fait Jan d přihlášen
Fiala Vladimír d
Fonš Mia Anna
Gajdošová Viktorie 6
Hájková Tereza d
Havrda Adam 7 přihlášen
Havrda Daniel 7 přihlášen
Havrda Lukáš 7 přihlášen
Hudečková Sára 8
Chadzitaskos Goce 5 přihlášen
Chertov Tymofii
Chudoba Josef 7 přihlášen
Janečková Magdalena 4 přihlášen
Ježková Michaela
Karnetová Veronika 7
Konashková Varvara
Lampe Ajda 2 přihlášen
Lespukh Kamilla
Levá Anna přihlášen
Levá Vanessa 8 přihlášen
Meller Kristián
Mészároš Vojtěch 2 přihlášen
Mészárošová Kristýna 8
Nejedlý Jakub 4 přihlášen
Nejedlý Matěj 5
Nováková Aneta 6
Nováková Beáta 6
Novotná Ella
Novotný Jan
Pokorná Anežka
Pokorná Eliška 6 přihlášen
Poljanskij Pavel
Potočníková Eliška 6
Purgert Nicolas
Purgert Sebastien
Rakhimov Pulatkhon
Růžička Šimon 7 přihlášen
Smetanová Emma 8
Sopko Lukáš
Svoboda Lukáš přihlášen
Šalomová Jessica 5
Šalomová Julie
Šantroch Martin
Šolc Michal d přihlášen
Tappert Amélie potvrzeno zalohou
Tománková Barbora
Trunčka Jan 7
Uhlíř Jan Boris 7
Vajrauch Miroslav 3
Vajrauchová Viola 5
Vašíček Jan ml. 2 přihlášen
Vašíčková Tereza 4 přihlášen
Zárubová Aneta 4 přihlášen