TJ KARATE PRAHA

16.12.2019 Vánoční cena TJ KARATE Praha

Již VIII ročník naší oddílové soutěže. Soutěž proběhla v tělocvičně na Žižkově. Celkem se zúčastnilo 61 našich závodníků v 21 kategoriích.

Kategorie jsou pro zcela nové členy, kteří ještě neznají všechny techniky až po zkušené závodníky, kteří se pravidelně účastní závodů. Nováčci tak měli možnost vidět co vše se mohou naučit a jakých úspěchů dosáhnout.


Fotogalerie ze závodů je publikována na Facebookové stránce

Výsledky jednotlivých kategorií:

pozicejmenokategorie
Zlatá medaile1. místoRek MaxKihon chlapci do 6 let bez STV
Stříbrná medaile2. místoSopko LukášKihon chlapci do 6 let bez STV
Bronzová medaile3. místoRek DenisKihon chlapci do 6 let bez STV
Bronzová medaile3. místoČervenka MarekKihon chlapci do 6 let bez STV
Zlatá medaile1. místoTappert AmélieKihon divky 9 let bez STV
Stříbrná medaile2. místoBel Hadj SáraKihon divky 9 let bez STV
Zlatá medaile1. místoPurgert NicolasKihon divky a chlapci 10-11 let bez STV
Stříbrná medaile2. místoDvořáček TomášKihon divky a chlapci 10-11 let bez STV
Bronzová medaile3. místoNovotný JanKihon divky a chlapci 10-11 let bez STV
Bronzová medaile3. místoBarone AdrianKihon divky a chlapci 10-11 let bez STV
Zlatá medaile1. místoPulathon RachimovKihon divky a chlapci 12-14 let bez STV
Stříbrná medaile2. místoTománková BarboraKihon divky a chlapci 12-14 let bez STV
Bronzová medaile3. místoMeller KristiánKihon divky a chlapci 12-14 let bez STV
Bronzová medaile3. místoJežková MichaelaKihon divky a chlapci 12-14 let bez STV
Zlatá medaile1. místoVoborský JanKihon divky a chlapci 8 let bez STV
Stříbrná medaile2. místoNovotná EllaKihon divky a chlapci 8 let bez STV
Bronzová medaile3. místoPanič MitarKihon divky a chlapci 8 let bez STV
Bronzová medaile3. místoDvořák ŠtěpánKihon divky a chlapci 8 let bez STV
Zlatá medaile1. místoStýblová KláraKihon divky do 7 let bez STV
Stříbrná medaile2. místoLespuch KamillaKihon divky do 7 let bez STV
Bronzová medaile3. místoTipplová AnetaKihon divky do 7 let bez STV
Bronzová medaile3. místoPokorná AnežkaKihon divky do 7 let bez STV
Zlatá medaile1. místoRůžička ŠimonKata chlapci 13 let 7.kyu
Stříbrná medaile2. místoČerný JanKata chlapci 13 let 7.kyu
Zlatá medaile1. místoVislocký MichalKata chlapci 9-10 let 7.kyu
Stříbrná medaile2. místoDavid DavidKata chlapci 9-10 let 7.kyu
Bronzová medaile3. místoKvidera JiřiKata chlapci 9-10 let 7.kyu
Bronzová medaile3. místoChudoba JosefKata chlapci 9-10 let 7.kyu
Zlatá medaile1. místoHavrda DanielKata chlapci do 7 let 7.kyu
Zlatá medaile1. místoPokorná EliškaKata divky 10 let 6.kyu a výše
Stříbrná medaile2. místoSliacká JohanaKata divky 10 let 6.kyu a výše
Zlatá medaile1. místoVislocká KatarínaKata divky 11 let 8. a 7.kyu
Stříbrná medaile2. místoKovaříková VeronikaKata divky 11 let 8. a 7.kyu
Bronzová medaile3. místoTurková KateřinaKata divky 11 let 8. a 7.kyu
Bronzová medaile3. místoSmetanová EmaKata divky 11 let 8. a 7.kyu
Zlatá medaile1. místoVašíčková TerezaKata divky a chlapci 12-13 let 6.kyu a výše
Stříbrná medaile2. místoŠalomová JessicaKata divky a chlapci 12-13 let 6.kyu a výše
Bronzová medaile3. místoVomáčka JakubKata divky a chlapci 12-13 let 6.kyu a výše
Zlatá medaile1. místoJanečková MagdalenaKata divky a chlapci 14-15 let 6.kyu a výše
Stříbrná medaile2. místoNováková AnetaKata divky a chlapci 14-15 let 6.kyu a výše
Bronzová medaile3. místoDunai AndrejKata divky a chlapci 14-15 let 6.kyu a výše
Bronzová medaile3. místoBarkai BenKata divky a chlapci 14-15 let 6.kyu a výše
Zlatá medaile1. místoHavrda AdamKata divky a chlapci do 8 let 7.kyu
Stříbrná medaile2. místoReková SofieKata divky a chlapci do 8 let 7.kyu
Bronzová medaile3. místoHromádková KristýnaKata divky a chlapci do 8 let 7.kyu
Zlatá medaile1. místoDordyak KristinaKata divky a chlapci do 8 let 8.kyu
Stříbrná medaile2. místoČervenka VojtěchKata divky a chlapci do 8 let 8.kyu
Bronzová medaile3. místoKalát TobiášKata divky a chlapci do 8 let 8.kyu
Bronzová medaile3. místoHudečková SáraKata divky a chlapci do 8 let 8.kyu
Zlatá medaile1. místoKvidera Jiři, David Davidkata duo chlapci 8. a 7. kyu 10 let
Stříbrná medaile2. místoVislocký, Šorškata duo chlapci 8. a 7. kyu 10 let
Zlatá medaile1. místoFerziková, Turkovákata duo divky 8. a 7. kyu 11 let
Stříbrná medaile2. místoKovaříková, Vislockákata duo divky 8. a 7. kyu 11 let
Zlatá medaile1. místoHavrda Adam, Havrda Danielkata duo dívky a chlapci 8. a 7. kyu do 8 let
Stříbrná medaile2. místoHromádková, Rekovákata duo dívky a chlapci 8. a 7. kyu do 8 let
Zlatá medaile1. místoVašíčková, Šalomovákata duo divky do 12 let 6. kyu a výše
Zlatá medaile1. místoVašíček, Mészároškata duo junioři
Zlatá medaile1. místoHavrda A, Havrda D, Chudobakata team divky a chlapci 8. a 7. kyu do 11 let
Stříbrná medaile2. místoKvidera, David, Vislockýkata team divky a chlapci 8. a 7. kyu do 11 let
Bronzová medaile3. místoFerziková, Turková, Juhászovákata team divky a chlapci 8. a 7. kyu do 11 let