Vážení Rodiče,Cvičenci,

Jak jste byli informovnáni emailem, budeme od druhé poloviny roku 2024 používat novou komunikační aplikaci EOS pro všechny skupiny karate.

Slibujeme si od toho zjednodušení komunikace mezi trenéry a rodiči. Doteď jsme se museli spoléhat na to, že děti informace od trenéra předají rodičům, což se ne vždy povedlo, nebo se k Vám dostala pouze část. Případně emailovou komunikaci, kde se mohlo stávat, že emaily spadly do spamu a informace se rodičům také nedostala.

Od nového školního roku budeme proto používat aplikaci EOS, jako klubový informační systém, abyste informace od nás měli pokud možno včas a přehledně po ruce.

Do konce tohoto školního roku bude probíhat implementační a pilotní režim. Je možné, že někteří z Vás již aplikaci máte a používáte, nebo jste použili její webové rozhraní.

V aplikaci také najdete kalendář tréninků, takže ihned budete vědět, kdy tréninky jsou a kdy kvůli svátkům, prázdninám a neočekávaným situacím naopak nejsou. Pokud trénink z nějakého nepředvídatelného důvodu budeme muset zrušit, opět Vám o tom dáme vědět. Zase pokud budete vědět, že je Vaše dítě je nemocné nebo např. na školních akcích, tak velice snadno odešlete informaci, že bude nepřítomné na nadcházejícíh trénincích. Přihlašování na soutěže, semináře nebo jiné akce bude také možné jednoduše přes tuto aplikaci, tím že potvrdíte účast v nominaci na akci. Aplikace rozlišuje člena, jako cvičícího a pokud je mladší 15 let, tak je potreba zaregistrovat i jeho zákonného zástupce. Tento zástupce může potvrzovat nominace, omlouvat z tréninku a pod.

Prosíme, abyste si aplikaci nainstalovali a povolili u ní přijímání oznámení (notifikací), aby Vám nic neuteklo. Jak mobilní aplikaci EOS získám? Aplikace je dostupná ve verzi pro iOS, dále ve verzi pro Android a jako poslední ve webové verzi, kterou si můžete zobrazit v libovolném prohlížeči internetu. Doporučujeme však aplikaci pro mobil, kvůli možnosti přijímání notifikací.

Ke stažení pomocí následujících QR kódů (jeden pro iOS, druhý pro Android):

Webová verze je dostupná na webu https://clen.tjkaratepraha.cz/ nebo v menu "ČLENSKÁ SEKCE"

Jak získám přihlašovací údaje?

1. Registrací na portálu členské sekce https://clen.tjkaratepraha.cz/registration

Provedete registraci vyplněním registračního formuláře, abychom dítě nebo jeho zákonného zástupce dostali do systému a mohli jsme vám zaslat v brzké době přihlašovací údaje.

2. Použitím odkazu v zaslaném emailu pro vytvoření účtu.

Jak se přihlásím do klubového informačního systému?

Po spuštění aplikace se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů (viz výše). Při přihlašování ve verzi pro iOS nebo Android je ještě navíc třeba vybrat klub.

Nejjednodušší způsob je použít klubový QR kód
nebo číselný kód: 040 683

Děkujeme za spolupráci. V případě problémů či nejasností kontaktuje prosím svého trenéra.