Výsledky závodů

Výsledky našich závodníků

Tabulka medailí převzata z KarateRec - TJ KARATE Praha

Rok Zlatá medaile Zlato Stříbrná medaile Stříbro Bronzová medaile Bronz Celkem
2018723 12
2017289 19
2016546 15
20154519 28
20142811 21
20133112 16
2012158 14
20117819 34
20102513 20
200921021 33
20081515 21
2007133 7
2005001 1
Celkem3764140241


Přebor Prahy 2018

13.10.2018 - místo konání Praha

Zlatá medaile1. místoRoller JanKumite jednotlivci Muži (senioři) -67 kg
Zlatá medaile1. místoBartoš JanKata jednotlivci Masters muži (+40 let)
Zlatá medaile1. místoFait JanKumite jednotlivci Muži (senioři) -84 kg
Zlatá medaile1. místoJanečková MagdalenaKumite jednotlivci Dorostenky -47 kg
Zlatá medaile1. místoDunai AndrejKumite jednotlivci Starší žáci +60 kg
Zlatá medaile1. místoKnesel JakubKumite jednotlivci Muži U21 -67 kg
Stříbrná medaile2. místoFait JanKumite jednotlivci Muži (senioři) BRH
Stříbrná medaile2. místoNejedlý JakubKumite jednotlivci Muži (senioři) -75 kg
Stříbrná medaile2. místoKnesel JakubKumite jednotlivci Muži (senioři) -67 kg
Stříbrná medaile2. místoHromádko AlešKumite jednotlivci Muži (senioři) +84 kg
Stříbrná medaile2. místoVašíčková TerezaKumite jednotlivci Mladší žákyně 10-11 -42 kg
Stříbrná medaile2. místoOrlová KaterynaKumite jednotlivci Starší žákyně +50 kg
Stříbrná medaile2. místoFiedorová AnnaKata jednotlivci žákyně 12-15 let 8.-7.kyu
Stříbrná medaile2. místoVašíček JanKumite jednotlivci Dorostenci +70 kg
Bronzová medaile3. místoPurgert AngeloKata jednotlivci Masters muži (+40 let)
Bronzová medaile3. místoZárubová AnetaKata jednotlivci Juniorky
Bronzová medaile3. místoMészároš VojtěchKumite jednotlivci Dorostenci -70 kg
Bronzová medaile3. místoPurgert AngeloKumite jednotlivci Masters muži (+40 let) BRH
Bronzová medaile3. místoVitnerová KlaudieKata jednotlivci žákyně 12-15 let 8.-7.kyu
Bronzová medaile3. místoŠvarc PetrKumite jednotlivci Muži (senioři) -75 kg
Bronzová medaile3. místoVašíčková TerezaKata jednotlivci Mladší žákyně 10-11
Bronzová medaile3. místoŠalomová JessicaKata jednotlivci Mladší žákyně 10-11
Bronzová medaile3. místoKnesel JakubKata jednotlivci Muži U21
Bronzová medaile3. místoJanečková MagdalenaKata jednotlivci Dorostenky
Bronzová medaile3. místoRoller JanKumite jednotlivci Muži (senioři) BRH
5. místoŠvarc PetrKumite jednotlivci Muži (senioři) BRH
5. místoPurgert AngeloKumite jednotlivci Muži (senioři) +84 kg
5. místoKnesel JakubKumite jednotlivci Muži (senioři) BRH
7. místoNejedlý JakubKumite jednotlivci Muži (senioři) BRH



NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 3.kolo

22.9.2018 - místo konání Praha

Stříbrná medaile2. místoRoller Jankata team muži
Stříbrná medaile2. místoBartoš Jankata team muži
Stříbrná medaile2. místoVašíček Jankata team muži
Bronzová medaile3. místoFait Jankumite muži -84kg
Bronzová medaile3. místoFait Jankata team muži
Bronzová medaile3. místoPurgert Angelokata team muži
Bronzová medaile3. místoŠolc Michalkata team muži
5. místoŠolc Michalkumite muži +84kg
5. místoPurgert Angelokumite muži BRH
5. místoFait Jankumite muži BRH



X. Kesl CUP 2018

13.5.2018 - místo konání Praha

Zlatá medaile1. místoHromádko AlešKUMITE - muži (18 let a více) BRH
Zlatá medaile1. místoPurgert AngeloKATA - masters mix (muži + ženy) +35 let 8.-7.kyu
Zlatá medaile1. místoHromádko AlešKUMITE - Masters (40 let a více) muži BRH
Zlatá medaile1. místoStrnadová AgátaKUMITE - ženy (18 let a více) - 68 kg
Zlatá medaile1. místoRoller JanKUMITE - muži (18 let a více) - 67 kg
Stříbrná medaile2. místoStrnadová AgátaKUMITE - ženy (18 let a více) BRH
5. místoZárubová AnetaKATA - juniorky 16-17 let
5. místoPurgert Angelokata Masters muži (+40 let)
5. místoVašíčková TerezaKUMITE - ml.žákyně (10 - 11 let) - 35 kg
5. místoVašíček JanKUMITE - dorostenci (14-15let) - 57 kg



Pohár Nadějí 2018

7.4.2018 - místo konání Česká Lípa

Zlatá medaile1. místoVašíčková Terezakumite žákyně 10 - 11 let -35 kg
Zlatá medaile1. místoZárubová Anetakata dorostenky 14 - 15 let 8. a 7. kyu



MČR FSKA 2017

25.11.2017 - místo konání Česká Lípa

Bronzová medaile3. místoZárubová AnetaKATA Dívky 15 -17 let 9,8,7 kyu
Bronzová medaile3. místoVašíčková TerezaKATA Dívky 9 -10 let 6 kyu – Dan
Bronzová medaile3. místoPurgert AngeloSebeobrana Muži 18 a výše
Bronzová medaile3. místoBukovanský RadekSebeobrana Muži 18 a výše
Bronzová medaile3. místoLampe AjdaKATA Ženy 18 - 34 let 6 kyu - Dan



24. ročník Vánoční ceny Mladé Boleslavi

18.11.2017 - místo konání Mladá Boleslav

Bronzová medaile3. místoDunai AndrejKumite Starší žáci (12-13 let) +60 kg



NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 3.kolo

11.11.2017 - místo konání Praha

Stříbrná medaile2. místoRoller Jankumite team muži
Stříbrná medaile2. místoŠolc Michalkumite team muži
Stříbrná medaile2. místoFait Jankumite team muži
Bronzová medaile3. místoFait Jankumite muži -84kg
5. místoŠolc Michalkumite muži BRH



Wakizashi Cup 2017

28.10.2017 - místo konání Nymburk

Zlatá medaile1. místoZárubová AnetaKATA team
Zlatá medaile1. místoZárubová AnetaKATA Dorostenky (14 -15 let) 8.Kyu + 7.Kyu
Stříbrná medaile2. místoVašíčková TerezaKumite Mladší žákyně -35 kg
5. místoVašíček JanKata dorostenci 14 - 15 let 6.kyu
5. místoVašíček JanKumite dorostenci 14 - 15 let -52 kg 6.kyu



Letní Olympiáda dětí a mládeže 2017

24. – 29. 6. 2017 - místo konání Brno

5. místoVašíčková TerezaKumite Mladší žákyně -35 kg



Přebor Prahy 2017

6.5.2017 - místo konání Praha

Zlatá medaile1. místoLžičař OldřichKATA Masters muži (+40 let) 6.Kyu a vyšší
Zlatá medaile1. místoKulan KryštofKUMITE Senioři (+18 let) BRH
Zlatá medaile1. místoKubák DavidKATA Junioři (16-17 let)
Zlatá medaile1. místoRoller JanKUMITE Senioři (+18 let) -67 kg
Zlatá medaile1. místoPechar JosefKUMITE Junioři (16-17 let) -55 kg
Zlatá medaile1. místoVašíček JanKUMITE Starší žáci (12-13 let)  -52 kg
Stříbrná medaile2. místoPlesník JanKATA Chlapci (12-15 let) 8.Kyu + 7.Kyu
Stříbrná medaile2. místoLžičař DavidKUMITE Starší žáci (12-13 let) -60 kg
Stříbrná medaile2. místoVašíčková TerezaKUMITE Mladší žákyně II. (10-11 let) -35 kg
Bronzová medaile3. místoŠvarc PetrKUMITE Senioři (+18 let) BRH
Bronzová medaile3. místoJabali MichelKATA Senioři MIX (muži+ženy) 8.+7.Kyu (+16 let)
Bronzová medaile3. místoŠvarc PetrKUMITE Senioři (+18 let) -84 kg
Bronzová medaile3. místoŠalomová JessicaKATA Dívky (-11 let) 8.Kyu + 7.Kyu
Bronzová medaile3. místoKulan KryštofKUMITE Senioři (+18 let) +84 kg
Bronzová medaile3. místoJanečková MagdalenaKATA Starší žákyně (12-13 let)
Bronzová medaile3. místoPechar JosefKATA Senioři MIX (muži+ženy) 8.+7.Kyu (+16 let)
5. místoVašíčková TerezaKATA Mladší žákyně II. (10-11 let)
5. místoMoravec DanielKUMITE Dorostenci (14-15 let) -52 kg
5. místoMoravec DanielKATA Dorostenci (14-15 let)
5. místoMoravcová VeronikaKATA Mladší žákyně II. (10-11 let)
5. místoZárubová AnetaKATA Dívky (12-15 let) 8.Kyu + 7.Kyu
7. místoPokorný AlexanderKUMITE Mladší žáci II. (10-11 let) -35 kg
7. místoRoller JanKATA Senioři (+16 let)



NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 1.kolo

9.4.2017 - místo konání Česká Lípa

5. místoFait JanKumite muži -84kg
5. místoFait JanKumite muži BRH
5. místoŠolc MichalKumite muži +84kg



Pohár Nadějí 2017

8.4.2017 - místo konání Česká Lípa

Bronzová medaile3. místoVašíčková Terezakumite žákyně 10 - 11 let -35 kg
Bronzová medaile3. místoLžičař Davidkumite starší žáci 12 - 13 -60 kg
5. místoVašíčková Terezakata žákyně 10 - 11 let +6.kyu



KAMIWAZA CUP 2017

25. 3.2017 - místo konání Praha

Zlatá medaile1. místoZárubová Anetakata dívky 12-15 let 8.kyu
Zlatá medaile1. místoKubák Davidkumite chlapci 14-16 let open
Stříbrná medaile2. místoPechar Josefkumite chlapci 14-16 let open
Stříbrná medaile2. místoŠalomová Jessicakata dívky 7-9 let 7.kyu
Stříbrná medaile2. místoKubák Davidkata chlapci 14-16 let 7-6.kyu
Bronzová medaile3. místoBondarenko Veronikakumite dívky 12-14 let 9-6.kyu
Bronzová medaile3. místoBondarenko Veronikakata dívky 11-14 let 7.kyu
Bronzová medaile3. místoLe Nhat Davidkata chlapci 11-13 let 8.kyu
Bronzová medaile3. místoŠalom Lukáškata chlapci 6-8 let 7. kyu



KESL CUP 2017

4.3.2017 - místo konání Praha

Stříbrná medaile2. místoŠvarc PetrKUMITE muži (18 let a více) - 84 kg
Stříbrná medaile2. místoŠolc MichalKUMITE muži (18 let a více) + 84 kg
Bronzová medaile3. místoLžičař OldřichKATA Masters (40 let a více) muži
Bronzová medaile3. místoLžičař DavidKUMITE starší žáci (12-13let) - 60 kg
5. místoDunai AndrejKUMITE ml.žáci (10 - 11 let) + 41 kg
5. místoLjubojevič Robert KATA starší žáci 12-13 let 8.-7.kyu
5. místoVašíček JanKUMITE starší žáci (12-13let) - 52 kg
7. místoKubák DavidKUMITE dorostenci (14-15let) + 70 kg
7. místoŠalomová JessicaKATA ml.žákyně do 11 let 8.-7.kyu
7. místoPilnik MatůšKUMITE dorostenci (14-15let) - 57 kg



Velká cena Trutnova

25.02.2017 - místo konání Trutnov

Stříbrná medaile2. místoKubák Davidkata team dorostenci + junioři (14-17)
Stříbrná medaile2. místoPilnik Matůškata team dorostenci + junioři (14-17)
Stříbrná medaile2. místoLžičař Davidkata team dorostenci + junioři (14-17)
Bronzová medaile3. místoLžičař Davidkumite st. žáci -60 kg
5. místoPilnik Matůškumite dorostenci (14-15) -52kg
5. místoLžičař Oldřichkata muži
7. místoPilnik Matůškata dorostenci