Dnes je Hlavní Stránka | O Nás | Kde Cvičíme | Naše Akce | Foto Z Tréningu | Soutěže | Sponzoring |Kontakty | Zajímavosti Svátek má Drahomíra

Hlavn informan panel
Soustedn 2008 Soustedn 2007 Soustedn 2005 Soustedn 2004 Pedvdc akce 2003

SOUSTEDN

Soustedn 2006 - rekrean stedisko Paez

Srpen 19. a 25.

Letos jsme si pro dti opt pipravili bohat program. Pi vletu na hrad Kost nm tentokrt neprelo jako minul rok, tak jsme si celou prochzku krsn uili. Aby cvienci bhem chze nenamhali jenom doln konetiny, proloili jsme cestu "odpoinkovm" cvienm klik. Zpten cestu na vlak nkte cvienci absolvovali oveni suvenry. Nejvt spch u obchodnk mly devn mee. No, kluci se prost nezapou.

Sportovn den a jeho disciplny jsme si bohuel proili za mrnho detku. Zvodnci se ale podn zahli pi tafetovm bhu, Gyaku-cuki, neboli hodu kamenem na vzdlenost, a petahovnm na lan. Na zvr dopoledn sti sportovnho dne byla disciplna dobvn hradu. Ta spovala v tom, e jsme vybrali vhodn velk balvan jako hrad a jedno drustvo odrelo v "podhrad" zuiv tok druhho drustva. Po zdoln hradu se lohy vymnily. Rekord v dobyt hradu je 6 vtein.

Odpoledn kros jsme museli na njakou chvli peruit kvli mal bouce, kter se nm pehnala nad hlavou. Lehk prtr mraen zpsobila totln promoknut lid na kontrolnch stanovitch bhem nkolika vtein. Aby mli vichni astnci bhu stejn podmnky, kros jsme druh den zopakovali, nic neponechali nhod a objednali si den pln krsnho slunka.

Na zvr jsme uspodali tradin non bojovku a druh den diskotku, kter byla pod vedenm profesionlnho diskokeje a domalickho trenra Zdeka.

Nstup

Kost

Sportovn den

Treni

Pohled z letadla

Fotografie v originln velikosti najdete opt na foto-albu :

Foto-album 8571 - TJ KARATE Praha 2006

Tlovchovn Jednota Karate Praha
Radhosk 5. Praha 3 ikov
Aktualní info

››Nabídka kimon, pro členy našeho klubu máme výhodné nabídky kimon z KIMONO-SHOP.EU.
››Dle statistik Pražského svazu karate, je naše TJ na 5. místě v Praze ve žebříčku sportovních úspěchů z více jak 40 pražských klubů.
››Zde se nachází článek ze společnosti Siemens, kde je rozhovor s naším trenérem a závodníkem Honzou Moravcem po získání bronzových medailí z MČR.

Zajímavé odkazy

Pražský svaz karate