Dnes je Hlavní Stránka | O Nás | Kde Cvičíme | Naše Akce | Foto Z Tréningu | Soutěže | Sponzoring |Kontakty | Zajímavosti Svátek má Marcela

Hlavn informan panel
Soustedn 2008 Soustedn 2007 Soustedn 2006 Soustedn 2004 Pedvdc akce 2003

SOUSTEDN

Soustedn 2005 - rekrean stedisko Paez

Srpen 20. a 26.

V prbhu soustedn si nai cvienci uili tradinho sportovnho dne s disciplnami, kter provily nejen jejich fyzickou zdatnost, ale hlavn bojovho ducha.

Leton vlet byl na hrad Kost. Poas nm bohuel neplo tak, jak bychom si pedstavovali. Sprvn bojovnk se mus umt vypodat i s takovmi detaily, jako je d隝 v prbhu prochzky.

Vlet na hrad Kost
Tradin 20-kilometrov prochzka

Sportovn den
Nkter disciplny jsme vypustili a jin pidali, ale celkov nronost a pobaven zstalo. Tady jsou fotografie z
dopoledn sti sportovnho dne a z odpoledn, co byla disciplna SUMO.

Na tchto strnkch jsou fotky zmenen, pokud by ml nkdo zjem o fotky v pln velikosti, nap. pro tisk na fotografii, tak jsou na:
Foto-album 5977 - TJ KARATE Praha 2005

Tlovchovn Jednota Karate Praha
Radhosk 5. Praha 3 ikov
Aktualní info

››Nabídka kimon, pro členy našeho klubu máme výhodné nabídky kimon z KIMONO-SHOP.EU.
››Dle statistik Pražského svazu karate, je naše TJ na 5. místě v Praze ve žebříčku sportovních úspěchů z více jak 40 pražských klubů.
››Zde se nachází článek ze společnosti Siemens, kde je rozhovor s naším trenérem a závodníkem Honzou Moravcem po získání bronzových medailí z MČR.

Zajímavé odkazy

Pražský svaz karate